Reklama

Z PODKARPACIA. Przez nadmierną prędkość pożegnali się z prawem jazdy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Z PODKARPACIA. Przez nadmierną prędkość pożegnali się z prawem jazdy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci, podczas majowego weekendu, zatrzymali 23 uprawnienia do kierowania pojazdami za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Rekordzista pędził z prędkością 144 km/h.

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego jasielskiej komendy nieustannie dbają o to, by na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. W ramach codziennej służby zwracają uwagę na wykroczenia drogowe, których następstwem mogą być niebezpieczne kolizje lub wypadki. W wielu sytuacjach reagują stanowczo, szczególnie wobec osób kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu oraz tych, którzy pędzą z zawrotnymi prędkościami w obszarze zabudowanym.

Podczas minionego majowego weekendu policjanci zatrzymali 23 sprawców rażących wykroczeń drogowych. Kierujący pojazdami w obszarze zabudowanym oraz na odcinkach dróg, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, znacznie przekroczyli prędkość, mając na licznikach ponad 100 km/h. - Wszyscy stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące - poinformował rzecznik policji. 

Rekordowy wynik policjanci zanotowali w minioną sobotę w Umieszczu. Około godz. 20, na drodze powiatowej, policjanci zmierzyli prędkość osobowej alfy romeo. Kierujący nią 34-latek, nie zważając na ograniczenia, jechał z prędkością 144 km/h. Mężczyzna został ukarany grzywną i stracił prawo jazdy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE