Reklama

Z PODKARPACIA. Pijani bracia kierowali tym samym motocyklem

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Pijani bracia kierowali tym samym motocyklem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przed sądem odpowiedzą dwaj bracia, którzy w niedzielę kierowali tym samym motocyklem. Jeden z nich 23-latek przewrócił się na motocyklu, drugiego dwie godziny później do kontroli zatrzymali policjanci w Błażowej Górnej. Obaj mężczyźni byli pijani, a motocykl nie był dopuszczony do ruchu. Młodszy z braci dodatkowo odpowie za złamanie zakazu sądowego.

W niedzielę przed godz. 19, policjanci interweniowali w gminie Błażowa, gdzie do miejsca zamieszkania został przewieziony 23-letni uczestnik zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, mężczyzna jadąc motocyklem marki Honda, typu cross, w Błażowej Górnej stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i się przewrócił. Rannego mężczyznę do domu przewieźli znajomi. Tam pierwszej pomocy udzieliła mu załoga pogotowie ratunkowego. Okazało się, że 23-latek był pijany. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, a motocykl nie był zarejestrowany, ani ubezpieczony.

Dwie godziny później policjanci z komisariatu, zatrzymali do kontroli kolejnego motocyklistę. Okazało się, że był to 22-letni brat mężczyzny, który uczestniczył we wcześniejszym zdarzeniu. Mężczyzna kierował tym samym motocyklem. Badanie wykazało u niego 2,1 promila. On również nie posiadał uprawnień do kierowania, ponieważ miał orzeczony przez sąd, zakaz prowadzenia pojazdów.  

Obaj mężczyźni odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości, dodatkowo młodszy z nich, odpowie jeszcze za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE