Reklama

Z PODKARPACIA. Łup "rozlali" w pobliskich krzakach

Opublikowano: pt, 1 maj 2020 13:15
Autor:

Z PODKARPACIA. Łup "rozlali" w pobliskich krzakach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dwóch mieszkańców Łańcuta odpowie za kradzież alkoholu z palety stojącej przed sklepem. Mężczyźni ubiegłej nocy zabrali 12 butelek alkoholu i schowali się w zaroślach, aby go wypić. Złodzieje szybko wpadli w ręce policjantów.

Po godz. 1 w nocy (z 28 na 29 kwietnia) dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło pod jednym ze sklepów spożywczych w Łańcucie. Z przekazanych informacji wynikało, że dwóch mężczyzn ukradło alkohol z rozładowywanej palety i uciekło.

Policjanci zapoznali się z wizerunkiem mężczyzn i rozpoczęli poszukiwania. Bardzo szybko odnaleźli sprawców. Obaj mężczyźni ukryli się w zaroślach na terenie miasta i w pośpiechu pili skradziony alkohol. Zostali zatrzymani.

- Złodziejami okazali się 30 i 50 - letni mieszkańcy Łańcuta. Mężczyźni byli pijani, mieli po blisko 3 promile. W plecaku młodszego policjanci odnaleźli resztę skradzionego alkoholu. Po wytrzeźwieniu mężczyźni usłyszą zarzut kradzieży - powiedział funkcjonariusz policji z KPP w Łańcucie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE