Reklama

Z PODKARPACIA. Areszt dla sprawcy wypadku ze skutkiem śmiertelnym

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Areszt dla sprawcy wypadku ze skutkiem śmiertelnym  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesiące wobec mężczyzny podejrzanego o potrącenie rowerzysty i ucieczkę z miejsca wypadku. Potrącony mężczyzna, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł w szpitalu. Sprawca został zatrzymany po kilku godzinach poszukiwań.

Sąd Rejonowy w Przeworsku zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesiące wobec 31-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Jawornik Polski, podejrzanego o spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę miejsca zdarzenia.

Wypadek miał miejsce w niedziele 13 października na ul. Węgierskiej w Kańczudze. 31-latek kierujący audi potrącił poruszającego się jednośladem 61-letniego mieszkańca gminy Kańczuga, po czym odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Na skutek odniesionych obrażeń potrącony rowerzysta zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE