Reklama

Z PODKARPACIA. 5-latka wpadła pod samochód. Śmigłowiec zabrał ją do szpitala [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W zdarzeniu ucierpiała 5-letnia dziewczynka, która wbiegła na drogę wprost pod nadjeżdżającego opla. Dziewczynka z poważnymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Wczoraj (czwartek, 4 czerwca) przed godz.18, na ul. Węgierskiej w Kańczudze (powiat przeworski), doszło do potrącenia 5-letniego dziecka.

    - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziewczynka wybiegł z posesji, wprost pod nadjeżdżający samochód marki Opel Agila, którym kierowała 52-letnia mieszkanka gminy Jawornik Polski. Dziecko z poważnymi obrażeniami zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala. Kierująca pojazdem była trzeźwa - informuje KPP Przeworsk.

Funkcjonariusze na miejscu wykonali dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków, co pozwoli na dokładne ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

- Policja apeluje do wszystkich osób opiekujących się dziećmi o zwracanie na nie szczególnej uwagi. Latem dochodzi do większej liczby wypadków i kolizji z udziałem najmłodszych. Konieczne jest, aby miejsca, w których bawią się dzieci (podwórko, boisko, plac zabaw) było bezpieczne, oddzielone od drogi, a dzieci właściwie nadzorowane. W wielu sytuacjach wyeliminuje to, bądź ograniczy, ryzyko uczestnictwa dzieci w zdarzeniach drogowych i uchroni je przez wynikającymi z tego następstwami - podkreślają policjanci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE