Reklama

Z PODKARPACIA. 12-latek odnaleziony. Chłopiec żyje

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. 12-latek odnaleziony. Chłopiec żyje - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Daniela, który zaginął we wtorek, odnaleziono dzisiaj po godz. 15. - Jego stan jest dobry - mówią ratownicy.

Chłopca odnalazł owczarek STORAT-u w lesie kilka kilometrów od miejsca zamieszkania. Po dziecko leci śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poszukiwania trwały od 13 listopada. To wtedy chłopiec wyszedł z domu do babci i urwał się z nim kontakt. Chłopaka przez dwie doby szukało blisko 200 osób, w tym ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR, policja, straż pożarna, strażacy i żołnierze WOT. 

Brzozowska Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Toczy się z artykułu 160 Kodeksu Karnego, czyli narażenie na tratę życia lub zdrowia. To jeden z wątków, jaki badają śledczy. Zajmą się też ogólną sytuacją rodziny. 

Małżeństwo ma 10 dzieci - najmłodsze ma 20 miesięcy, najstarszy jest 12-letni Daniel. Ojciec dzieci został aresztowany. Brzozowska policja informuje, że zatrzymanie nie ma związku ze sprawą zaginięcia 12-letniego Daniela. 

Jak informuje policja, wszystkie dzieci decyzją trafią do specjalnego ośrodka opiekuńczego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE