Reklama

Z dwukołówki łopatą

Opublikowano:
Autor:

Z dwukołówki łopatą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nieremontowana od wielu lat droga gminna jest - jak mówią korzystający z niej mieszkańcy – w katastrofalnym stanie. Zasypywanie kamykiem dołków nie przynosi skutków. O interwencję w tej sprawie proszą mieszkańcy osiedla Plackówka.

Mieszkańcy Raniżowa skarżą się na prowadzącą do ich osiedla drogę gminną. - Jesteśmy mieszkańcami osiedla Plackówka w gminie Raniżów. Gruntowa droga prowadzi do nas przez około trzy kilometry – piszą w mailu do naszej redakcji. - Jest w katastrofalnym stanie, nieremontowana od iks lat – tłumaczą.

Łopata nie wystarcza
Raniżowianie nie są zadowoleni ze sposobu naprawy drogi, jaki co jakiś czas oferuje gmina. - Każda wizyta w urzędzie kończy się zapewnieniami o naprawie, a ta kończy się zasypywaniem poszczególnych dołków z dwukołówki łopatą. Po każdym deszczu doły te wybijają się od nowa ze zdwojoną ilością – piszą w mailu nasi Czytelnicy. - Droga znajduje się dużo niżej niż pobocza, a rowy wzdłuż drogi nie były czyszczone od wielu lat i woda nie ma ujścia, dlatego tworzy na drodze jeziora – tłumaczą.

Więcej w 44 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE