Reklama

Z bardzo dobrej strony pokazali się wychowankowie kolbuszowskiego Studia Mocy. Zgarnęli trzy medale

Opublikowano:
Autor:

Z bardzo dobrej strony pokazali się wychowankowie kolbuszowskiego Studia Mocy. Zgarnęli trzy medale - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W rozegranych w Kielcach mistrzostwach Polski juniorów w trójboju siłowym klasycznym wzięli udział nasi sportowcy.

Juniorska rywalizacja toczyła się w grupie do 18 i do 23 lat. Nasz klub reprezentowało 10 zawodników. - Tak jak przewidywaliśmy, poziom zawodów był bardzo wysoki i walka o medale toczyła się do ostatniego boju – opisywali trenerzy Grzegorz Mikuła i Mariusz Brito. Wśród juniorek do 23 lat (kat. wagowa do 84 kg) dobrą formę zaprezentowała Weronika Trojnacka. 

Zawodniczka Studia Mocy ukończyła zawody na trzecim miejscu, ustawiając swoje życiowe rekordy na poziomie: 120 kg (przysiad), 55 (wyciskanie) i 150 kg (martwy ciąg). - Medal cieszy tym bardziej, że Weronika powróciła do rywalizacji po rocznej przerwie i jesteśmy pewni, że już wkrótce nasza zawodniczka może mocno namieszać w czołówce – opisywał Mikuła.
Doskonale spisali się również panowie w rywalizacji juniorów do 18 lat (kat. wagowa 66 kg).
Dominik Boczek pomimo drobnego urazu tuż przed startem wywalczył srebro, a debiutant Jakub Brudek zakończył zawody z brązowym medalem. - Kilku naszych zawodników zakończyło zawody tuż za podium, więc nie ukrywam, iż czujemy lekki niedosyt. Wiemy jednak, nad czym pracować, szybko wyciągamy wnioski i zabieramy się za kolejne przygotowania – zaznacza Mikuła.
Najważniejszą imprezą w tym roku będzie dla nas start w grudniowych mistrzostwach Polski w trójboju siłowym. - Liczymy na powtórzenie sukcesu z tamtego roku i zdominowanie zawodów przez nasz klub – zaznacza Mikuła.
Dodatkowo trenerzy Studia Mocy: Grzegorz Mikuła i Mariusz Brito, wezmą udział w kwalifikacjach do mistrzostw Europy w martwym ciągu już 29 września w Łukowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE