Reklama

Wyższe opłaty za brak segregacji

Opublikowano:
Autor:

Wyższe opłaty za brak segregacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy gminy, bez wyjątku, mają obowiązek segregacji śmieci. W przeciwnym razie muszą liczyć się z płaceniem wyższej stawki.

Nowe przepisy to efekt podjętej na ostatniej sesji rady miejskiej (30 czerwca) uchwały dotyczącej wprowadzenia zmian w regulaminie utrzymania czystości i porządku w gminie Kolbuszowa. Modyfikacje te narzucała podjęta jeszcze w 2014 roku Ustawa zmieniająca Ustawę o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. – Parlament zobowiązał gminy do uściślenia niektórych określeń zawartych w dotychczasowych uchwałach. Dał im na to 18 miesięcy i właśnie ten czas kończy się 31 lipca bieżącego roku – tak konieczność podjęcia dokumentu na czerwcowej sesji tłumaczył Kazimierz Kret, kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej w Korso nr 27/06.07.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE