Reklama

Wysypisko przed cmentarzem

Opublikowano:
Autor:

Wysypisko przed cmentarzem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uschnięte chryzantemy, puste wkłady do zniczy, reklamówki i worki pełne śmieci - tak początkiem marca wyglądał plac przez cmentarzem parafialnym. - Wstyd na cały powiat - stwierdził mieszkaniec wioski, który poinformował nas o tej sytuacji.

Nie po raz pierwszy cmentarz w Trzęsówce zwraca uwagę mieszkańców sołectwa. W ubiegłym roku jeden z naszych Czytelników informował o dość niekonwencjonalnym sposobie pozbywania się nadmiaru śmieci. Otóż na dzień przed uroczystością Wszystkich Świętych, kiedy odwiedzał groby bliskich, zastał przed cmentarzem wielkie ognisko. Dym, który unosił się z palącej sterty sztucznych kwiatów, doniczek, reklamówek, utrudniał normalne oddychanie. Proboszcz parafii tłumaczył nam wtedy, że on nigdy nie wypalał i nie zlecał wypalania śmieci.

Więcej w 11 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE