Reklama

Wyprawa w głąb duszy

Opublikowano:
Autor:

Wyprawa w głąb duszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na scenę kolbuszowskiego domu kultury powrócił spektakl "Potępiony za niewiarę" Tirsa de Moliny w reżyserii Grzegorza Wójcickiego. Aktorki – uczennice i absolwentki LO im. Janka Bytnara w Kolbuszowej – po raz kolejny zaczarowały widzów.

Burza emocji. Strumienie żywych obrazów. Wyprawa w głąb duszy. Dotyk tajemnicy istnienia. Tak w kilku słowach można by opisać to, co działo się w sobotni wieczór (25 marca) na scenie. Niezwykle charyzmatyczny reżyser potrafił wydobyć ze swojego zespołu to, co najważniejsze: emocje, profesjonalizm i wielką pasję.

Artystki po raz kolejny pokazały, że są niesamowite. Ich przygoda z teatrem zaczęła się blisko dwa lata temu na warsztatach teatralnych w kolbuszowskim liceum. Zajęcia odbywały się w ramach innowacji pedagogicznej, której głównym celem było poznanie warsztatu aktorskiego i przygotowanie przedstawienia. Prowadzącym był Grzegorz Wójcicki. Premiera (24 czerwca 2016 r.) była zwieńczeniem tych inspirujących prac i dowodem na niezwykłą interakcję między reżyserem a jego zespołem.

Więcej w 13 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE