Reklama

Wyniki naszej ankiety. Ile osób poparło Dudę? Ile Trzaskowskiego?

Opublikowano: pt, 10 lip 2020 00:15
Autor:

Wyniki naszej ankiety. Ile osób poparło Dudę? Ile Trzaskowskiego?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W najbliższą niedzielę (12 lipca) wybierzemy prezydenta Polski. O głosy Polaków walczą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

O to, na kogo oddadzą swój głos, zapytaliśmy w poniedziałek (6 lipca) internautów. W trzydniowej ankiecie, utworzonej na naszej stronie na Facebooku, wzięło udział blisko 1,5 tys. osób. Większość z nich poparła kandydaturę Andrzeja Dudy (878 głosów). "Tak" dla Rafała Trzaskowskiego, powiedziały 604 osoby.

Nie brakowało jednak internautów, którzy otwarcie mówiły o tym, że w wyborach udziału nie wezmą. 

- Nie zagłosuję na żadnego z nich. To, co odstawiają, jest żenujące. Zero kultury i hipokryzja. Wyciąganie brudów z prehistorii. Żaden nic nie da, bo zwyczajnie nie ma, a obiecać można wszystko...

- napisała w komentarzu pod ankietą Natalia. 

Uprawnionych do głosowania, w drugiej turze wyborów prezydenckich, jest 48 977 mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, którzy będą mogli oddać swój głos w jednym z 64 obwodów głosowania. 

Lokale wyborcze będą czynne w niedzielę od godziny 7 do 21. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość (ze zdjęciem) oraz maseczkę/chustę, którą trzeba zasłonić usta i nos.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE