Reklama

Wyniki badań z laboratorium w Kolbuszowej sprawdzisz w internecie [LINK]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie trzeba już drugi raz przyjeżdżać do laboratorium w szpitalu w Kolbuszowej, aby odebrać wyniki badań. Od tego roku są one dostępne w internecie.

- Pacjenci, szczególnie ci młodzi, często dopytywali o to, czy istnieje możliwość sprawdzenia wyników badań w sieci. Teraz jest to możliwe i zachęcamy do korzystania z takiej usługi

- mówi Stanisława Jemioło, szefowa laboratorium analitycznego w Szpitalu Powiatowym w Kolbuszowej. 

Po wykonaniu badań będzie można odebrać je tradycyjnie w okienku lub sprawdzić, wchodząc na stronę wyniki.szpital.kolbuszowa.pl. Potrzebny będzie kod (numer PESEL pacjenta) i hasło (nr kodu kreskowego badania, jaki pacjent otrzymuje w laboratorium). Po wpisaniu tych danych zaznaczamy kwadracik "nie jestem robotem" i klikamy OK.

- Logując się, możemy przeglądnąć wyniki badań, ale też pobrać je w formie PDF i później w miarę potrzeby wydrukować

- dodaje nasza rozmówczyni. 

Stanisława Jemioło zaznacza, że jeżeli wykonujemy badania  na zlecenie lekarzy z placówek medycznych będących w strukturze SP ZOZ Kolbuszowa, w momencie, kiedy wyniki są gotowe, z automatu pojawią się one w systemie i są widoczne na monitorze w gabinecie doktora. Oczywiście my, jako pacjenci, również mamy do nich dostęp, logując się za pomocą strony wyniki.szpital.kolbuszowa.pl.

Laboratorium analityczne mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 4 w budynku połączonym ze szpitalem od strony wewnętrznej (na pierwszym piętrze).

Numer kontaktowy:

  • 17 2271 222,
  • 17 2271 322,
  • 17 2274 957,
  • 17 744 551 (numer wewnętrzny 303).
  • Kierownik: numer wewnętrzny 304
Sprawdź, ile obecnie kosztuje wykonanie poszczególnych badań w laboratorium SP ZOZ Kolbuszowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy