Reklama

Wygraj bezpłatne studia na wyjątkowej filologii angielskiej!

Opublikowano:
Autor:

Wygraj bezpłatne studia na wyjątkowej filologii angielskiej! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Planujesz studiować na kierunku filologia angielska, ale nie chcesz płacić czesnego? Interesujesz się językami obcymi i chcesz studiować w międzynarodowym gronie?Chcesz się uczyć języka chińskiego w Chinach? Konkurs organizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania jest właśnie dla Ciebie! Weź udział i wygraj stypendium w wysokości 100% lub 50% czesnego już od pierwszego semestru!

Ponadgimnazjalny Konkurs Filologiczny daje szansę kandydatom na kierunek filologia angielska na stypendium w wysokości 100% lub 50% czesnego już od pierwszego semestru na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych.

- Jak co roku WSIiZ zaprasza młodzież do udziału w Konkursie, w którym można wygrać stypendia na pokrycie kosztów czesnego na jednym z najbardziej obleganych kierunków, jakim jest filologia angielska – wyjaśnia dr Roman Wisz, prodziekan ds. kierunku filologia w WSIiZ, która jest organizatorem konkursu

W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zamieszkałe na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego lub lubelskiego oraz uczniowie klas maturalnych lub absolwenci szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Zadanie konkursowe
Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy przygotować list motywacyjny w języku angielskim na temat swoich życiowych planów i nadziei, jakie wiążesz ze studiami na kierunku filologia angielska w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Maksymalna objętość tekstu to 3 strony A4 (czcionka Times New Roman 12, interlinia 1).

O udziale w Konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. W pierwszym etapie konkursu może wziąć udział maksymalnie 100 uczestników. 

Termin składania prac konkursowych upływa 15 czerwca 2017 r. Formularz zgłoszenia do Konkursu można pobrać ze strony internetowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie - www.wsiz.rzeszow.pl. 

Wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz wraz z pracą konkursową można złożyć osobiście lub przesłać listem poleconym na adres: Katedra Filologii, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów. W przypadku osoby niepełnoletniej wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów na udział dziecka w Konkursie.

Zgłoszone prace oceni Komisja Konkursowa, która zakwalifikuje nie więcej niż dziesięciu uczestników, do udziału w drugim etapie Konkursu. Finał Konkursu obejmuje pisemny i ustny test z języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2 wg Europejskich Ram Opisu Kształcenia Językowego CEF), przeprowadzony przez pracowników naukowo-dydaktycznych WSIiZ.

Tu warto studiować
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to jedna z najlepszych uczelni akademickich.  Oferuje stypendia zarówno dla studentów studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.  Dzięki udziałowi w konkursie możesz bezpłatnie studiować na tak popularnym kierunku jak filologia angielska, ale także na elitarnej ścieżce kształcenia filologia angielska z językiem chińskim.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajdziesz w serwisie internetowym wsiz.rzeszow.pl.

Dowiedz się więcej o kierunku filologia angielska: wsiz.rzeszow.pl/filologia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE