Reklama

Wydział Komunikacji i Transportu w Kolbuszowej obsługuje klientów!

Opublikowano: czw, 4 cze 2020 12:11
Autor:

Wydział Komunikacji i Transportu w Kolbuszowej obsługuje klientów! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak informuje kolbuszowskie starostwo, bezpośrednia obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Transportu odbywa się na stanowiskach pracy. Liczba osób w sali obsługi Wydziału Komunikacji i Transportu odpowiada liczbie czynnych stanowisk obsługi interesantów. Dopuszczalna liczba osób przebywających w jednym pokoju w tym samym czasie, nie może być większa niż jedna osoba na stanowisko obsługi.

Wejście do Wydziału Komunikacji i Transportu odbywać się będzie od strony parkingu Starostwa.

Wszyscy są zobowiązani w trakcie pobytu w urzędzie do:

  • stosowania się do obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego oraz odsłonięcia twarzy w celu identyfikacji na wniosek pracownika urzędu,
  • dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu (w każdym holu/korytarzu dostępny jest dozownik z płynem do dezynfekcji rąk),
  • zachowania dystansu dwóch metrów od innych osób przed budynkiem i w jego wnętrzu,
  • stosowania się do zaleceń bezpieczeństwa pracowników Starostwa.

- Z uwagi na czas wykonywania czynności i konieczność oczekiwania interesantów na załatwienie spraw związanych ze zgłaszaniem zbycia, nabycia pojazdu, uprzejmie informujemy, iż czynności można dokonywać poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą e-PUAP, listownie tradycyjną pocztą lub złożenie dokumentów w biurze podawczym w wejściu głównym budynku starostwa - czytamy w komunikacie Józefa Kardysia, starosty kolbuszowskiego.

Wpłaty opłat komunikacyjnych są na bieżąco realizowane przy pomocy terminalu płatniczego w wydziale, w banku lub na poczcie.

W sprawach prowadzonych przez Wydział Komunikacji i Transportu starostwo zachęca do kontaktu telefonicznego, mailowego, za pośrednictwem platformy e-PUAP lub listownie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE