Reklama

Wybory sołtysów w gminie Kolbuszowa. W dwóch miejscowościach nie zgłosił się żaden kandydat

Opublikowano: śr, 10 kwi 2019 15:00
Autor:

 Wybory sołtysów w gminie Kolbuszowa. W dwóch miejscowościach nie zgłosił się żaden kandydat - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zbliżają się wybory na sołtysów wsi w gminie Kolbuszowa. Jak się okazuje, nie wszędzie są chętni na zostanie sołtysami.

Kandydaci na gospodarzy wsi i osiedli mieli czas do 5 kwietnia na przesłanie swojego zgłoszenia wraz z listą poparcia podpisaną przez 15 osób. Otwarcie urny nastąpiło w poniedziałek, 8 kwietnia. 

Dwa sołectwa

Z obwieszczenia zamieszczonego na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej dowiadujemy się, że terminy zgłoszeń w dwóch sołectwach zostały przedłużone. Powodem takiej decyzji był brak osób chętnych do kandydowania na stanowisko sołtysa Widełki i Kłapówki. Obecnie tę funkcję pełnią: radny Stanisław Rumak (Widełka) i Edward Sudoł (Kłapówka). 

Ostatni termin

Kandydatów można zgłosić, wrzucając ich kandydaturę wraz ze zgodą do urny. Będzie można to zrobić do 12 kwietnia (piątek) w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej w godz. od 7:30 do 13.  Formularz zgłoszeniowy znajduje się biurze rady (pok. 17) lub na stronie internetowej urzędu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +1 / -0

    górna

    a za to na górnej jest aż 5 kandydatów, bo obecny tylko dyskutuje i znicze pali, a ludzie myślą o przyszłości , maja dzieci , chcą żyć