Reklama

Reklama

WYBORY 2019. Wyniki wyborów do Sejmu RP w powiecie kolbuszowskim. Tak głosowaliśmy

Opublikowano: 14 października 2019 07:31
Autor:

WYBORY 2019. Wyniki wyborów do Sejmu RP w powiecie kolbuszowskim. Tak głosowaliśmy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Państwowa Komisja Wyborcza ma już ostateczne wyniki wyborów parlamentarnych. Sprawdź na kogo zagłosowali mieszkańcy naszego powiatu.

 • KW Prawi i Sprawiedliwość - 19 712 głosów - 72,22 proc.
 • KW Konfederacja Wolność i Niepodległość  - 2 677 głosów - 9,81  proc. 
 • KW Polskie Stronnictwo Ludowe - 1 835 głosów - 6,72 proc.
 • KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni - 1 885 głosów - 6,91 proc. 
 • KW Sojusz Lewicy Demokratycznej - 1 080 głosów - 3,96 proc.
 • KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca - 107 głosów - 0,39 proc. 

Razem - 27 296 oddanych głosów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (13)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  e bujdy

  dyskusje na poziomie inteligentów kolbuszowskich , co dopadli interneta, takich madrych inaczej, dużo pisania i kupa

 • 2 lata temu | ocena +0 / -5

  Pachołek_Rosji

  http://orka2.sejm.gov.pl/Debata6.nsf/main/7704C491 Pamietamy kapustę zimioczaną. Smacznego Panie Posle. 73% na PiS, nic dziwnego. JPRDL

 • 2 lata temu | ocena +6 / -13

  obywatel

  Teraz ci którzy głosowali na PO, PSL i wszystkich oprócz PiS powinni honorowo oddać 500+ o ile biorą.

  • 2 lata temu | ocena +9 / -1

   Naczelny Troll

   Człowieku, o czym ty m&oacute;wisz? To są r&oacute;wnież moje pieniądze i nie zgadzam się na ichnią redystrybucję! Teraz pozostaje mi tylko o nie wnioskować ponieważ musiałbym być idiotą by jeśli jest taka możliwość to odzyskać część swoich pieniędzy. Już tak wam roszczeniowość m&oacute;zg odebrała, że chcesz zabrać z moich podatk&oacute;w i jeszcze nie zezwolić mi ich pobrać by były tylko dla Ciebie? To nie jest dobrowolna danina! To jest mus! Tu nie chodzi tylko o 500+. Zezwoliliście na dalsze rozmontowywanie służby zdrowia, sianie odrażającej wręcz propagandy przez TVP i zadłużanie nowych pokoleń.<br class="text-left" style="text-align: left;" /><br class="text-left" style="text-align: left;" />To logiczne, że skoro ktoś może to bierze 500+, bo to jego pieniądze. Gorzej jest z tymi, kt&oacute;rzy biorą, ale nie dokładają się do tego i/lub myślą, że te ten program jest dobrym rozwiązaniem. Nie po to pracuję by to wszystkim sponsorować. To nie jest program społeczny, to jest kupowanie wyborc&oacute;w. Czy zachęci do robienia dzieci? Ludzi inteligentnych nie. Żeby Polska się nie wyludniała trzeba naprawdę umożliwić ludziom godne życie, nie przez wprowadzanie socjalu (+ coraz to nowszych podatk&oacute;w), tylko uproszczenie całego systemu, umożliwienie pracy i zarabiania bez zabierania ludziom 60% tego co wypracują. To przyczyni się do chęci zakładania rodzin i pozostania w Polsce, a nie programy socjalne.

   • 2 lata temu | ocena +6 / -6

    gość

    Jeśli popierasz PO to nie bierz, przecież ,,pieniędzy nie ma i nie będzie&quot;. Mówisz że to są również Twoje pieniądze ok, ale o nie zadbało PiS i ludzie dostali 500+, za PO Twoje pieniądze płynęły do mafii Vatowskich, także jeśli nie popierasz PiS to nie popierasz tego co robi, a tym samym jesteś przeciw 500+. Nie popierasz to i nie korzystaj, to jest dobrowolny program,

  • 2 lata temu | ocena +3 / -4

   Ołówek

   Właśnie i tu jest problem z PiS. Daje te 500+ każdemu prócz ludzi którym te pieniądze najbardziej by się przydały. A osoby które nie dostają cierpią jeszcze bardziej przez wzrost cen. Np dla osób niepełnosprawnych? Nie każdy niepełnosprawny dostaje. PiS ma dobre pomysły ale pomija grupy które najbardziej pomocy wymagają. Poza tym gdzie tu jest poprawa życia jak emerytce wcześniej zostawało 500zł a teraz ledwo 100 i to mimo że dostaje dodatkowe pieniądze.

   • 2 lata temu | ocena +3 / -4

    Ss

    Za czasow PO te pieniadze byly dawane ale mafiom a nie potrzebujacym ludziom wiec prosze sie nie wypowiadac glupio...

    • 2 lata temu | ocena +4 / -0

     Naczelny Troll

     Wiesz tyle ile telewizja i gadająca głowa z telewizji powiedziała. Straszy się mafiami, non stop się krzyczy o Amber Gold, a nikt nie wspomina jak potężną aferą były pisowe afery np SKOK gdzie znacznie bardziej ograbiono społeczeństwo. Brzmisz jak paski informacyjne z TVP &quot;PiS zabrał mafiom i dał polakom&quot;. Masakra. Jak to wyglądało? Kim jest ta mistyczna mafia? Skazano kogoś? Komu coś udowodniono lub chociażby zarzucono?

 • 2 lata temu | ocena +1 / -4

  mundus

  Czyli w powiecie Kolbuszowa,mamy około 1500 zbirów,którzy popieraja dziadka przywiezionego na sowieckim czołgu w kufajce i z pepechą

 • 2 lata temu | ocena +2 / -6

  major

  Pogratulować!

  • 2 lata temu | ocena +16 / -5

   Naczelny Troll

   Takich sługaśnych wyborców, wręcz niewolników, kupionych za obietnicę własnych pieniędzy z perspektywą jeszcze większego zadłużenia kraju. Brawo, powinszować. Damy lekkich obyczajów za noc więcej biorą, a polacy sprzedali się za 500 zł - koszta obsługi własnych pieniędzy. Dramat. Najlepszym podsumowaniem jest również to, że miażdżąca większość bezrobotnych jak i z wykształceniem podstawowym było właśnie wyborcami PiSu. &quot;Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest 5 minutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą&quot;. W. Churchill..

   • 2 lata temu | ocena +3 / -2

    Kol

    Nikt nikogo nie kupil. Poprostu robią dobre kroki aby Polske w koncu odbudować. A wam zal *** sciska ze PIS rozdaje wasze , nasze pieniądze. Patrz i przygladaj sie jakie robimy postepy a nie pisz idiotycznych komentarzy.

    • 2 lata temu | ocena +2 / -3

     Naczelny Troll

     Robisz postępy w czym? Jakie postępy poczyniliście, które zostały sfinansowane stricte z wypracowanych pieniędzy przez podatników, a nie z danin, ochłapów Unii Europejskiej? Czy uważasz, że przeciętny wyborca i beneficjent ma świadomość czym jest gospodarka i jak utrzymywać kapitał wewnątrz kraju zwiększając export? Raczej nie. Otrzyma swoje 500+ i wyda je w najbliższym LIDLu, Bierdonce czy innym dyskoncie zakupując towary importowane z Niemiec lub innych krajów - bo przecież prestiż. W praktyce rozdanie 500+ nieogarniętym ludziom prowadzi do wyprowadzenia astronomicznej ilości gotówki z naszego kraju na produkty importowane z za granicy. Nawet głupie i prześmiewcze naklejki &quot;Sfinansowano z 500+&quot; na samochodach to dosyć fikuśne podsumowanie tego, że ktoś nawet mógłby odkładać 500+ żeby kupić samochód produkcji zagranicznej, ponieważ krajowej nie mamy. Sam staram się kupować produkty tylko polskie, jednak prestiż stosowania produktów zagranicznych (chociażby słynna niemiecka chemia) jest tak mocno zakorzeniony w narodzie, że wciąż pozostanę przy zdaniu, że jest to po prostu defraudacja pieniędzy podatników na nieświadomy konsumpcjonizm. Ponowię to co napisałem wyżej:Żeby Polska się nie wyludniała trzeba naprawdę umożliwić ludziom godne życie, nie przez wprowadzanie socjalu (+ coraz to nowszych podatków), tylko uproszczenie całego systemu, umożliwienie pracy i zarabiania bez zabierania ludziom 60% tego co wypracują. Pieniądze nie biorą się znikąd, a wypracowane pieniądze to poszanowane pieniądze. Przedsiębiorcy, fabryki, twórcy są osobami, które finansują ten grajdołek, ale i oni kiedyś powiedzą dość, bo już wyprowadzają swoje biznesy za granicę gdzie mają niższe progi podatkowe, przejrzyste struktury oraz przyjazne instytucje szanujące ich ciężką pracę. Starajmy się bardziej edukować naród, popierać przedsiębiorcze inicjatywy, a nie okłamywać i rozdawać pieniądze. Dlaczego ktoś kto zarabia jest od niego karany podatkami, a ten kto nie robi nic otrzymuje benefity i zniżki? Jaki wzorzec utrwala to w narodzie? Proszę mi nie mówić o sprawiedliwości społeczności bo taki konstrukt jest żywcem wyciągnięty z komunizmu, a każdy wie jak te systemu kończą. Wiem, że ludzie mają ciągoty do tego by nie brać odpowiedzialności za swoje życie i niech inni to za mnie robią, dlatego wciąż żywa w narodzie postsowiecka mentalność, która niestety też przekazywana jest na dzieci.