Reklama

Wspólna wigilia starszych i samotnych mieszkańców Brzostowej Góry

Opublikowano:
Autor:

Wspólna wigilia starszych i samotnych mieszkańców Brzostowej Góry - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę (16 grudnia) mieszkańcy Brzostowej Góry spotkali się na wspólnej wigilii. Rodzinna, świąteczna atmosfera przyciągnęła do miejscowej remizy ponad 50 starszych i samotnych mieszkańców miejscowości.

Już po raz drugi mieszkańcy Brzostowej Góry mieli okazję w rodzinnej i świątecznej atmosferze przełamać się opłatkiem i wspólnie zasiąść przy wigilijnym stole. W tym roku spotkanie rozpoczęła część artystyczna, którą przygotowała miejscowa młodzież. Artyści umilali czas, śpiewając kolędy i pastorałki, a także recytując wierszyki ze świątecznymi życzeniami. Później wszyscy przełamali się opłatkiem, nie szczędząc sobie życzliwości i serdecznych uścisków. Bożonarodzeniowe życzenia wszystkim uczestnikom spotkania złożyła Małgorzata Gil, sołtys Brzostowej Góry oraz Irena Krystel, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich. Panie z KGW zadbały także o świąteczną atmosferę, przygotowując wigilijny poczęstunek. Spotkanie zakończyło wspólne, świąteczne kolędowanie.

Więcej w 51 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE