Reklama

WRACAMY DO TEMATU. Wycinka lada moment

Opublikowano:
Autor:

WRACAMY DO TEMATU. Wycinka lada moment - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radna z Raniżowa po raz kolejny zwróciła się do wójta w sprawie wycinki dwóch drzew znajdujących się przy drodze powiatowej w Raniżowie.

- Mam takie pytanie do pana wójta. Czy gmina robi coś w kierunku wycinki tych drzew przy ulicy Wolskiej w Raniżowie? - zapytała radna Barbara Miazga. - Chodzi o takie dwa ogromne drzewa po lewej stronie, jadąc w kierunku Woli Raniżowskiej. Miało tam być coś robione koło jesieni - przypomniała. 

Jak odpowiedział jej wójt, gmina złożyła wniosek o wycięcie tych drzew. - Myślę, że po 15 października będzie decyzja umożliwiająca wycinkę tych drzew - podsumował.

Przypomnijmy, że radna Barbara Miazga interweniowała na obradach w tej sprawie już w minionej kadencji. Wystąpiła w imieniu mieszkańców ulicy Wolskiej, którzy domagają się przedłużenia chodnika do końca zabudowań. Jak się okazało, na drodze inwestycji stoją jednak dwa okazałe drzewa, które były projektowanymi pomnikami przyrody. Wszystko wskazuje jednak na to, że drzewa zostaną niebawem usunięte.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE