Reklama

Wracają egzaminy na prawo jazdy. Przed egzaminem będą mierzyć temperaturę ciała

Opublikowano: sob, 16 maj 2020 08:49
Autor:

Wracają egzaminy na prawo jazdy. Przed egzaminem będą mierzyć temperaturę ciała - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 11 maja wróciły zapisy na egzaminy praktyczne kat. A, A2, A1, AM prawa jazdy, na egzaminy praktyczne kat. C, C+E, D, oraz zapisy na egzaminy teoretyczne wszystkich kategorii prawa jazdy.

Co z przeprowadzaniem egzaminów zapisami na inne kategorie?

 • od 18 maja:
  • przeprowadzanie egzaminów teoretycznych wszystkich kategorii
  • przeprowadzanie egzaminów praktycznych kat. C, C+E, D,   prawa jazdy
  • przeprowadzania egzaminów praktycznych kat. A, A2, A1, AM prawa jazdy
 • od 25 maja br.:
  • zapisy na egzaminy praktyczne kat. B, B+E, T prawa jazdy
 • od 1 czerwca br.:
  • przeprowadzanie egzaminów praktycznych kat. B, B+E, T prawa jazdy

Nowe zasady

W związku z występującym zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego COVID-19

  - Na terenie WORD w Rzeszowie mogą przebywać wyłącznie osoby przystępujące w danym dniu do egzaminu lub uczestnicy kursów i szkoleń organizowanych przez WORD nie wcześniej niż na 15 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu lub kursu/szkolenia.

- Przed wejściem na teren ośrodka każda osoba będzie zobowiązana poddać się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała. Pomiar będzie wykonywany w poszanowaniu prywatności osoby kontrolowanej. Informacje o wynikach pomiaru nie będą rejestrowane, gromadzone ani przekazywane.

- Bezpośrednio po wejściu na teren WORD w Rzeszowie należy zdezynfekować ręce środkami do dezynfekcji, znajdującymi się w wyznaczonych miejscach.

- Osoby wchodzące na teren WORD w Rzeszowie muszą posiadać środki ochrony indywidualnej w postaci maseczki ochronnej zakrywającej nos i usta. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy również  użycie rękawiczek jednorazowych.

- Poza pojazdem egzaminacyjnym, przebywając na terenie WORD w Rzeszowie  należy stosować się do zaleceń o zachowaniu bezpiecznej odległości od innych osób, oznakowania umieszczonego wewnątrz budynku i na zewnątrz oraz poleceń pracowników WORD w Rzeszowie.

- Bezpośrednio przed przystąpieniem do egzaminu lub kursu/szkolenia każda osoba będzie zobowiązana do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia oraz potencjalnym kontakcie z osobami zakażonymi COVID-19 i/lub pozostającymi w kwarantannie i/lub osobami, które powróciły z zagranicy.

- Na egzamin lub kurs/szkolenie należy zgłosić się z własnym długopisem.

- Po każdy egzaminie lub kursie/szkoleniu pojazdy egzaminacyjne oraz sale egzaminacyjna i szkoleniowa będą dezynfekowane i wietrzone.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.