Reklama

Wolne stanowiska w urzędzie. Kto przeszedł na emeryturę?

Opublikowano: pon, 17 sie 2020 19:57
Autor:

Wolne stanowiska w urzędzie. Kto przeszedł na emeryturę?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina zamieściła ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy w urzędzie w Cmolasie. Po wielu latach Jan Kardyś odszedł na emeryturę.

W cmolaskim urzędzie przepracował on ponad 40 lat. Kierownikiem Referatu Gospodarki Gruntami i Rolnictwa był natomiast przez blisko 36 lat. Pożegnał się jednak z cmolaskim urzędem, a na stronie internetowej cmolaskiej gminy pojawiło się ogłoszenie o wolnym stanowisku kierowniczym. O wynikach konkursu dowiemy się zapewne końcem sierpnia lub początkiem września, bowiem składanie ofert przewidziane było do 17 sierpnia.

Z urzędu odeszła także Wisława Jadach, która była urzędnikiem w Urzędzie Stanu Cywilnego. Tutaj również gmina poszukuje osoby na to stanowisko. Podobnie jak w pierwszym ogłoszeniu termin składania ofert minął w poniedziałek, 17 sierpnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +1 / -0

    Krzys

    No wiec wojt obsadzi swoich z rodziny ot i cala filozofia wiec takie oglaszanie to pic na wode kasta rodzinna bedzie sie rozrastac