Reklama

Wola Raniżowska. Znowu będzie można oddać krew. To już niebawem

Opublikowano:
Autor:

Wola Raniżowska. Znowu będzie można oddać krew. To już niebawem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szykuje się kolejna okazja na to, aby oddać krew. Tym razem w Woli Raniżowskiej.

Po raz kolejny do Woli Raniżowskiej przyjedzie krwiobus, czyli specjalistyczny autobus przeznaczony do organizowania zbiórek krwi poza centrami krwiodawstwa.

Mobilny punkt poboru krwi będzie działał w  sobotę, 21 września, na placu remizy OSP w Woli Raniżowskiej. Chętni do oddania krwi będą mogli to zrobić od godz. 9 do 13.

 Same chęci, aby oddać krew, nie wystarczą. Mogą to zrobić osoby od 18. do 65 . roku życia, które ważą co najmniej 50 kilogramów i u których w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie wykonano akupunktury, tatuażu, przekłucia uszu lub innych części ciała. Krew nie zostanie pobrana również od osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy miały wykonane zabiegi operacyjne, endoskopowe czy inne diagnostyczne badania (np. gastroskopię). Więcej informacji na stronie www.twojakrew.pl.

Organizatorami wrześniowej akcji są: OSP Wola Raniżowska, Stowarzyszenie Gminy Raniżów oraz przewodniczący Rady Gminy Raniżów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE