Reklama

Wójt: jestem bezradny

Opublikowano:
Autor:

Wójt: jestem bezradny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Most w Porębach Dymarskich miał być tymczasowy, a stoi już 35 lat. Jego remontu podjął się w końcu powiat kolbuszowski, ale potrzebuje finansowego wsparcia. Co na prośbę starosty o dofinansowanie odpowiedział wójt Galek?

Most w Porębach Dymarskich miał być tymczasowy, a stoi już 35 lat. Jego remontu podjął się w końcu powiat kolbuszowski, ale potrzebuje finansowego wsparcia. Co na prośbę starosty o dofinansowanie odpowiedział wójt Galek?

Na ostatniej sesji (10 czerwca) włodarz gminy Cmolas poinformował radę o piśmie, które otrzymał od Józefa Kardysia. Starosta poprosił, by samorząd partycypował w kosztach remontu mostu w Porębach Dymarskich. Konkretnie gmina Cmolas miałaby wyłożyć 100 tys. zł. O to, czy w budżecie znajdzie się taka kwota, dopytywał Krzysztof Sochacki, sołtys Cmolasu, a zarazem radny powiatowy.

Więcej w Korso nr 24/15.06.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE