Reklama

Wójt gminy Dzikowiec sprzeda drewno. Urząd ogłosił licytację

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Wójt gminy Dzikowiec sprzeda drewno. Urząd ogłosił licytację - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe. | foto pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Gminy Dzikowiec opublikował informację o przetargu. Ma on dotyczyć sprzedaży drewna. Jakie są warunki?

W ogłoszeniu czytamy, że 20 września (wtorek) o godz. 10 odbędzie się sprzedaż drewna na terenie zespołu parkowo-dworskiego w Dzikowcu. Ma odbyć się to w drodze przetargu ustnego - licytacji. 

Przedmiotem sprzedaży są kłody dębowe: 

  • długość 3,70 m, masa 1,51 m³ - cena wywoławcza 3,5 tys. zł brutto
  • długość 3,20 m, masa 0,97 m³ - cena wywoławcza 2 263 zł brutto
  • długość 4,50 m, masa 1,05 m³ - cena wywoławcza 2 450 zł brutto
  • długość 3,90 m, masa 0,89 m³ - cena wywoławcza 2 075 zł brutto
  • długość 3,20 m, masa 1,45 m³ - cena wywoławcza 3 380 zł brutto
 

Wysokość minimalnego postępowania przy licytacji wynosi 50 zł brutto. 

- Drewno zostało pozyskane jako uszkodzone po przejściu wichury, stąd stan zdrowotny jest nieznany. Na powierzchni występują zrosty i zabliźnienia po konarach

- tłumaczą urzędnicy. Wydawanie i wywóz drewna po uprzednim dokonaniu wpłaty należnej kwoty zgodnie z wynikiem postępowania przetargowego w kasie Urzędu Gminy Dzikowiec (pokój nr 28) w dniu zakupu. 

Jeżeli uczestnik (kupujący) wyłoniony w przetargu nie dokona stosownej wpłaty w dniu sprzedaży drewna, wówczas postępowanie przetargowe zostanie unieważnione. 

Oferent wyłoniony w przetargu powinien dokonać załadunku i wywozu drewna na "własną rękę" i na własny koszt w godzinach wjazdu na teren parku w terminie trzech dni od zakupu drewna. 

Urząd Gminy Dzikowiec zastrzega, że nie odpowiada za zakupione drewno, a także, że zastrzega sobie prawo odwołania sprzedaży, jak również unieważnienia. Z tego tytułu nie przysługują żadne roszczenia przeciwko sprzedającemu. 

Przystąpienie do zakupu drewna oznacza, że kupujący zapoznał się z przedmiotem sprzedaży oraz że przyjmuje warunki sprzedaży bez zastrzeżeń uczestnik wyrażenia zgody na udostępnienie i przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z przeprowadzeniem procedury sprzedaży drewna. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy