Reklama

Właściciele psów i kotów muszą szczególnie uważać. Dlaczego?

Opublikowano:
Autor:

Właściciele psów i kotów muszą szczególnie uważać. Dlaczego?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Akcja doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie planowana jest od 24 września do 3 października.

Prowadzone szczepienie obejmuje w całości teren województwa podkarpackiego. Uodparnianie lisów prowadzone będzie poprzez zrzuty z samolotów szczepionki doustnej, z wyłączeniem terenów zabudowanych i akwenów wodnych. Szczepionki będą wykładane ręcznie wokół osiedli ludzkich. Przynęty zawierające szczepionkę dotykane przez ludzi nie są przyjmowane przez lisy, a ich podnoszenie jest niewskazane. Kontakt człowieka ze szczepionką w przynęcie wymaga konsultacji medycznej. Dodatkowo w okresie trwania akcji szczepienia lisów i przez 14 dni po jej zakończeniu zaleca się na terenach objętych szczepieniem trzymanie w zamknięciu mięsożernych zwierząt domowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE