Reklama

Wizyta w Kolbuszowej delegacji ze Starego Sambora i telekonferencja z Ploërmel

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Wizyta w Kolbuszowej delegacji ze Starego Sambora i telekonferencja z Ploërmel - Zdjęcie główne

Podczas wizyty odbyła się telekonferencja z władzami miasta Ploërmel we Francji. Ponadto omówiono stan realizacji wspólnego projektu w ramach programu Interreg. | foto UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Delegacja z partnerskiego miasta Stary Sambor na Ukrainie przybyła do Kolbuszowej, a wraz z nią nawiązano telekonferencję z władzami miasta Ploërmel we Francji. Spotkanie miało na celu zbliżenie partnerów z Francji i Ukrainy w kontekście przyszłej umowy partnerskiej pomiędzy miastami.

We wtorek (16 maja), do Kolbuszowej przybyła delegacja z partnerskiego miasta Stary Sambor na Ukrainie. W trakcie wizyty odbyła się telekonferencja z władzami miasta Ploërmel we Francji. Omówiono również postęp w realizacji wspólnego projektu w ramach programu Interreg.

 

- Konferencja, z udziałem przedstawicieli miasta Ploërmel, Starego Sambora i Kolbuszowej, miała na celu zbliżenie naszych partnerów z Francji i Ukrainy w kontekście planowanej przyszłej umowy partnerskiej pomiędzy miastami. Z uwagi na obecną sytuację na Ukrainie, spotkanie odbyło się w Oddziale Edukacji Kulturalnej i Regionalnej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej - informują przestawiciele kolbuszowskiego magistratu. 

Tego samego dnia odbyło się również spotkanie pracowników Urzędu Miasta Stary Sambor i Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, którzy odpowiedzialni są za przygotowanie wspólnego wniosku w ramach programu Interreg Next Polska-Ukraina 2021-2027 dotyczącego gospodarki wodno-ściekowej.

Wizytę zakończyło ustalenie przyszłych kierunków współpracy oraz podsumowanie postępów projektu. W spotkaniu uczestniczył również Zbigniew Chmielowiec, poseł na sejm RP.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy