Reklama

Wigilijne spotkanie seniorów z Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 23 gru 2021 07:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedsmak Wigilii mieli już seniorzy z Domu Dziennej Pomocy św. Brata Alberta. We wtorek na uroczystym spotkaniu złożyli sobie życzenia i połamali się opłatkiem.

We wtorek (21 grudnia) w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyło się wigilijne spotkanie seniorów z Domu Dziennej Pomocy św. Brata Alberta.

Zgodnie z tradycją odmówiono modlitwę, seniorzy połamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Uczestnicy spotkania wspólnie kolędowali, a na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych.

W spotkaniu uczestniczyli seniorzy, kierownictwo i pracownicy Dziennego Domu Seniora św. Brata Alberta oraz zaproszeni goście: ks. dziekan Jan Pępek, Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej oraz Grzegorz Romaniuk, prezes fundacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +2 / -0

    Vicek

    A gdzie super senior Juzek Kardys.