Reklama

Wieś z nowym sołtysem.

Opublikowano: sob, 12 sie 2017 13:01
Autor:

Wieś z nowym sołtysem. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 30 lipca, odbyły się kolejne wybory sołtysa wsi Kosowy. Dotychczasowy gospodarz Stanisław Rzemień złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji.

Mieszkańcy sołectwa Kosowy głosowali tylko na jedną kandydaturę: na sołtysa wsi zgłoszony został Stanisław Róg. W wyniku głosowania otrzymał on 59 głosów "za", jeden przeciw, a dwa głosy zostały oddane jako nieważne.

Stanisław Róg jest członkiem rady sołeckiej sołectwa Kosowy od 2015 r. Jest także długoletnim prezesem OSP Kosowy, rolnikiem, a obecnie emerytem, co zapewne pozwoli mu więcej czasu poświęcić sprawom społecznym w sprawowaniu funkcji sołtysa. Jest też ojcem obecnego przewodniczącego Rady Gminy Niwiska - Roberta Roga.

Więcej w 32 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.