Reklama

Wielkanocna zbiórka żywności znów okazała się wielkim sukcesem

Opublikowano: śr, 17 kwi 2019 19:00
Autor:

Wielkanocna zbiórka żywności znów okazała się wielkim sukcesem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zbiórkę żywności przeprowadzono 5 i 6 kwietnia w Kolbuszowej.

Zebrano 1498 kg żywności, która trafiła do osób starszych, chorych i potrzebujących z powiatu kolbuszowskiego. To dzięki pracy wolontariuszy z kolbuszowskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Technicznych (w sumie 158 osób) udało się pozyskać tak dużą ilość żywności.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pracę, zaangażowanie i pozytywną energię, właścicielom i pracownikom sklepów Biedronka, Daniel, Delikatesy Centrum, Orzech i Warzywniak za pomoc w organizacji zbiórki oraz wszystkim klientom sklepów, którzy zakupili dodatkowe produkty i przekazali je wolontariuszom - pisze  Regionalna Fundacja Rozwoju "Serce" w Kolbuszowej. - Dziękując, życzymy wszystkim dalszego zapału do czynienia dobra - dodają organizatorzy zbiórki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.