Reklama

Wiec poparcia dla Ukrainy na kolbuszowskim rynku. Michał Karkut: Nie zapomnimy o naszych przyjaciołach!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Wiec poparcia dla Ukrainy na kolbuszowskim rynku. Michał Karkut: Nie zapomnimy o naszych przyjaciołach! - Zdjęcie główne

- W sobotę lub niedzielę zorganizowany zostanie na Kolbuszowskim rynku wiec poparcia dla Wolnej Ukrainy i nasz sprzeciw wobec agresji Putina. Zapraszamy wszystkich, którzy solidaryzują się z Ukrainą - mówi Michał Karkut, radny Rady Miejskiej w Kolbuszowej. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Michał Karkut, radny Rady Miejskiej w Kolbuszowej komentuje sytuację na Ukrainie. - Niepodległy kraj został bestialsko zaatakowany. Stoi za tym szaleniec, jeden z najniebezpieczniejszych ludzi współczesnego świata - pisze samorządowiec. Kolbuszowa również przygotowuje się do pomocy dla Ukrainy. O wszystkich akcjach i ich formach mieszkańcy mają być informowani na bieżąco.

- Wielu z nas z niepokojem spogląda na to, co dzieje się u naszych ukraińskich sąsiadów. Niepodległy kraj został bestialsko zaatakowany. Stoi za tym szaleniec, jeden z najniebezpieczniejszych ludzi współczesnego świata. Na naszych oczach pisana jest historia. Pisana jest ona krwią przy akompaniamencie spadający bomb

- pisze Michał Karkut i dodaje: -Wojna o jakiej opowiadali nam dziadkowie, i o której uczyliśmy się na lekcjach historii wybuchła tuż za naszą granicą. Świat nie powinien stać bezczynnie wobec krzywd narodu ukraińskiego. Musi zareagować tu i teraz  z pełną stanowczością. W XXI wieku nie tak powinno się rozwiązywać problemy!

Kolbuszowa również przygotowuje się do pomocy dla Ukrainy. O wszystkich  akcjach i ich formach mieszkańcy będą informowani na bieżąco. 

Władze Kolbuszowej wysłały stosowne noty do zaprzyjaźnionego z naszym miastem Starego Sambora, zapewniając że mogą oni liczyć na nasze wsparcie i pomoc dla mieszkańców. Nie zapomnimy o naszych przyjaciołach!

- Do grupy przedszkolnej, do jakiej uczęszcza mój syn, chodzi również chłopiec pochodzący z Ukrainy. Mały i radosny Olek. Mój syn bardzo go lubi i często się z nim bawi. Od pewnego czasu, gdy  rano jemy śniadanie i zbieramy się do przedszkola synek prosi mnie, abym włączył jakieś wiadomości w TV, żeby sprawdzić czy w Ukrainie nie wybuchła wojna. Zapytałem kiedyś, czemu go interesuje? Odpowiedział, że tatuś Olka tam jest i on się boi. 6 letni chłopcy rozmawiają o tym między sobą.. to mądre dzieciaki i wiedzą, że wojna to zło! Wczoraj rano nie miałem dla syna dobrych wiadomości... - podkreślił radny Michał Karkut. 

Samorządowiec informuje, że w sobotę lub niedzielę zorganizowany zostanie na kolbuszowskim rynku wiec poparcia dla Wolnej Ukrainy i nasz sprzeciw wobec agresji Putina. - Zapraszamy wszystkich, którzy solidaryzują się z Ukrainą. O dokładnym terminie poinformujemy wraz z burmistrzem - dodał. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy