Reklama

Wiadomości z Podkarpacia. Wielki pożar jednego z zakładów w Dębicy. We wtorek, 25 września 12 zastępów straży starało się ugasić ogień

Opublikowano:
Autor:

Wiadomości z Podkarpacia. Wielki pożar jednego z zakładów w Dębicy. We wtorek, 25 września 12 zastępów straży starało się ugasić ogień - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dwanaście zastępów PSP oraz OSP gasiło wczoraj (25 września) pożar w zakładach Tabor w Dębicy. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Strażacy na miejsce przyjechali po godz. 13.

Jak się dowiadujemy pożar był w środkowej części budynku zakładów Tabor. Strażacy mieli utrudnione dotarcie do jego źródła, ponieważ hala jest bardzo długa. Paliła się część dwukondygnacyjna na pierwszym piętrze i poddaszu.

Strażacy musieli wykonać otwory w dachu i działać z góry, ponieważ dostęp do źródła pożaru był utrudniony. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał. Wszyscy pracownicy zdążyli opuścić halę, jeszcze przed przyjazdem straży pożarnych.

Akcja trwała kilka godzin.

Polecane artykuły:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE