Reklama

Wiadomości z Podkarpacia. Mężczyzna uprawiał konopie indyjskie. W miejscu zamieszkania podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli 60 krzewów

Opublikowano:
Autor:

Wiadomości z Podkarpacia. Mężczyzna uprawiał konopie indyjskie. W miejscu zamieszkania podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli 60 krzewów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Jasła zatrzymali mężczyznę, który uprawiał konopie indyjskie. Został on zatrzymany, przyznał się do popełnienia przestępstwa. Niebawem o jego losie zadecyduje sąd.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Jasła zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkaniec Tarnowca (powiat jasielski) posiada w domu narkotyki i uprawia konopie indyjskie.

Policjanci pojechali pod wskazany adres. Na ich widok, dwaj mężczyźni przebywający na posesji podjęli próbę ucieczki. Funkcjonariusze zatrzymali jednego z nich.

W trakcie przeszukania posesji, znaleźli także kilka gramów marihuany i zabezpieczyli 60 krzewów konopi indyjskich. Zatrzymany 32-latek złożył wyjaśnienia i przyznał się do postawionego zarzutu uprawy konopi.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE