Reklama

Werynia. Wernisaż wystawy fotografa Wojciecha Jachyry

Opublikowano:
Autor:

Werynia. Wernisaż wystawy fotografa Wojciecha Jachyry - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI "Człowiek, portret, moda" - to tytuł pierwszej autorskiej wystawy Wojciecha Jachyry, fotografa mody. Zdjęcia będzie można zobaczyć w Weryni.

- Wystawa jest zbiorem 20 zdjęć z pierwszych pięciu lat mojej działalności na rynku fotografii mody - wyjaśnia pochodzący z gminy Kolbuszowa artysta. - To efekty pracy ze znanymi postaciami z pierwszych stron gazet, nazwiskami polskiego modelingu: Helena Norowicz, Sonia Bohosiewicz, Michalina Olszańska czy Rafał Maślak - wylicza fotograf.

Ekspozycja będzie się skupiać na ukazaniu różnego oblicza człowieka w świecie mody poprzez portret. - Wernisaż planowany jest w sobotę, 17 lutego, w pałacu Tyszkiewiczów w Weryni o godzinie 18. Wystawa będzie również pokazana w Warszawie, z którą jestem związany od 6 lat - dodaje.

Więcej w 3 numerze Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE