Reklama

Reklama

Wejściówki na niedzielny koncert MDK jeszcze dostępne

Opublikowano: 31 lipca 2020 12:38
Autor:

Wejściówki na niedzielny koncert MDK jeszcze dostępne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przypominamy, iż w tę w niedzielę (2 sierpnia) Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej organizuje Festiwal Żywej Muzyki na Strun Dwanaście i Trzy Smyki, Grać jak Pogoda z Cebulą. Prócz seminarium, odbędzie się także konkurs muzyczny. Na wydarzenie obowiązują wejściówki, które można bezpłatnie nabyć u organizatora.

Jak wynika z naszych informacji, darmowe bilety wstępu nadal są dostępne. Otrzymać je można w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej w godzinach pracy placówki (do 16).

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9 w budynku MDK, gdzie poprowadzone zostanie seminarium. Następnie o 14 odbędzie się konkurs, gdzie wystąpią muzycy ludowi.

CZYTAJ TAKŻE:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.