Reklama

Weekend obrączek ślubnych w Rzeszowie

Opublikowano: pon, 10 kwi 2017 19:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W dniach od 21 do 23 kwietnia tj. od piątku  do niedzieli  dla osób, które planują zawrzeć związek małżeński, potrzebują inspiracji, porady, bądź chcieliby zagłębić  swą wiedzę w temacie obrączek  firma Jubiler Jaracz organizuje  weekend obrączek ślubnych.

Weekend to doskonała okazja zakupu obrączek z rabatem od 100 do 500 złotych. Jubiler Jaracz zaprasza do salonu Rzeszowie przy ul. Podwisłocze 21, III piętro.

Najnowsze trendy 2017 oraz projekty własnego autorstwa

Nie zabraknie oczywiście nowości na 2017 rok. Najnowsze trendy we wzornictwie obrączek to dla nas kolejna szansa aby nieustannie spełniać Państwa ślubne marzenia. Najnowsza kolekcja obrączek Stylove to obrączki ponadczasowe klasyczne z nową form oprawy brylantów. Dodatkową możliwością na urzeczywistnienie własnych  pomysłów będzie komputerowy kreator obrączek. Specjalnie dla Was ponad 1000 modeli czołowych producentów polskich i zagranicznych. Sami zadecydujcie jakie obrączki  są dla Was odpowiednie– czy będą to obrączki klasyczne,  czy też inne modele wybrane z szerokiej gamy wzornictwa.  Proponujemy  obrączki naszej własnej produkcji, a także obrączki współpracujących  z nami najlepszych polskich producentów jak PZ Stelmach, Złoty Skorpion, Swepol, Altra Vision oraz niemiecka firma Breuning. Na narzeczonych czekają nasi doradcy, którzy pomogą w wyborze i zakupie wymarzonych obrączek.

Obrączki sprzed 100 lat oraz dzisiejsze technologie i możliwości

Ciekawostką podczas weekendu obrączek będą niewątpliwie eksponaty niemalże muzealne pokazujące obrączki  na przestrzeni całego XX  wieku. Zagłębimy się także w tajniki technologii produkcji, co często wzbudza zainteresowanie naszych klientów. Od tradycyjnego sposobu powstawania obrączek po najnowsze technologie, gdzie obrączka wytwarzana jest bezszwowo a następnie poddawana obróbce maszynowej CNC.

Serdecznie zapraszamy!

Piątek - sobota 10.00 - 18.00, Niedziela 11.00 - 17.00. 
Jubiler Jaracz, ul. Podwisłocze 21, III pietro, Rzeszów
Szczegóły i pełna oferta na www.jubiler.jaracz.pl

Szczególnie polecamy:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.