Reklama

Reklama

We wtorek radni ustalą wysokość pensji starosty kolbuszowskiego. Sprawdź program obrad

Opublikowano: ndz, 9 gru 2018 20:59
Autor:

We wtorek radni ustalą wysokość pensji starosty kolbuszowskiego. Sprawdź program obrad - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sesja odbędzie się 11 grudnia w budynku Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej. Rozpoczęcie o godz. 9.

Reklama

Planowany program obrad:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 3. Informacja o pracy zarządu od poprzedniej sesji.
 4. Przedstawienie sprawozdania z efektów pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kolbuszowej za 2017 rok w zakresie systemu pieczy zastępczej.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w powiecie kolbuszowskim na lata 2018 – 2024.
 6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru przewodniczącego i członków Komisji Gospodarki Mieniem i Finansów Rady Powiatu w Kolbuszowej.
 7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru przewodniczącego i członków Komisji Promocji, Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Powiatu w Kolbuszowej.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania dwóch radnych Rady Powiatu w Kolbuszowej do składu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia porozumienia pomiędzy wojewodą podkarpackim, a powiatem kolbuszowskim dotyczącego przyjęcia przez powiat niektórych zadań związanych z przeprowadzeniem kwalifikacji wojskowej w 2019 roku z zakresu administracji rządowej.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie programu współpracy powiatu kolbuszowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia staroście powiatu kolbuszowskiego wynagrodzenia miesięcznego.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla parafii rzymskokatolickiej pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na terenie powiatu kolbuszowskiego.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu kolbuszowskiego na rok 2018.
 14. Interpelacje i zapytania radnych.
 15. Sprawy różne.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +3 / -0

  Huciur

  Niech ustalą mu pensję jak burmistrzowi Nowej Dęby czyli 4200 na rękę. Aż mnie ciekawi jak po tej aferze ze starostą K. , radni spojrzą sobie w oczy i zagłosują , szczególnie interesuje mnie radna Wojnas z H.Komorowskiej , pilnie śledzę jej poczynania w tej kwesti jako że na owąż to niezależną radną głosowałem ...

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

   gosc

   A spodziewasz się jakiegoś przełomu po tej kobicie ?