Reklama

W Wilczej Woli zapalił się domek letniskowy. 27 strażaków walczyło z ogniem przez cztery i pół godziny

Opublikowano:
Autor:

W Wilczej Woli zapalił się domek letniskowy. 27 strażaków walczyło z ogniem przez cztery i pół godziny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę, 12 września, koło godziny 15:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze jednego z budynków przy ul. Maziarskiej w Wilczej Woli. Pomocy potrzebował pies, który był wewnątrz budynku.

Na pomoc ruszyły cztery zastępy JRG Kolbuszowa i cztery zastępy OSP. Strażacy odłączyli energię elektryczną i umożliwili dostęp do budynku. Natychmiast podali trzy prądy wody w natarciu do palących się pomieszczeń  i jeden w obronie - na sąsiedni budynek i las.

Ratownicy ewakuowali z płonącego budynku psa, który był podtruty dymem i  poddali go tlenoterapii. Na szczęście zwierzakowi nic się nie stało.

Z płonącego budynku wynieśli butle propan-butan i mienie. Następnego dnia policja dokonała oględzin miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności pojawienia się ognia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE