Reklama

W Raniżowie powstanie żłobek samorządowy. Kiedy i gdzie?

Opublikowano: pt, 5 kwi 2019 14:30
Autor:

W Raniżowie powstanie żłobek samorządowy. Kiedy i gdzie?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Raniżów otrzymała ponad 340 tys. zł dofinansowania na utworzenie samorządowego żłobka. Gdzie i kiedy powstanie placówka?

Dotacja z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej została udzielona w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+".

W ramach uzyskanego dofinansowania powstanie w Raniżowie żłobek samorządowy. Placówka ma zostać utworzona w budynku szkoły podstawowej przy ul. Grunwaldzkiej w Raniżowie. W ramach złożonego wniosku zaplanowano roboty budowlane i wykończeniowe pomieszczeń przeznaczonych na żłobek oraz wyposażenie jego pomieszczeń, w tym wyposażenie kuchni i doposażenie placu zabaw.

Utworzenie żłobka ma kosztować ogółem 436 tys. 673 zł, z czego dofinansowanie wynosi ponad 349 tys. zł, a wkład własny gminy - 87,3 tys.  zł.

Żłobek ma  zostać utworzony planowo dla 13 dzieci. Kiedy zostanie otwarty? Ze względu na planowany remont obiektu ma to nastąpić najwcześniej w styczniu 2020 roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.