Reklama

W Raniżowie odbędzie się piknik rodzinny i zawody sportowo- pożarnicze. Kiedy?

Opublikowano:
Autor:

W Raniżowie odbędzie się piknik rodzinny i zawody sportowo- pożarnicze. Kiedy?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 1 września, w Raniżowie odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze oraz Piknik Rodzinny z KGW Raniżów.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14 meczem Raniżovii Raniżów z drużyną Dromader Chrząstów. W czasie rozgrywek trwać będą konkursy, gry i zabawy rodzinne z animatorami "Stacji zabaw".

O godz. 16 rozpoczną się natomiast zawody sportowo-pożarnicze. Jednostki OSP z terenu gminy Raniżów, biorące udział w zawodach, zaprezentują się publiczności najpierw w musztrze. Następnie stoczą pojedynek o punkty w dwóch konkurencjach: sztafecie i ćwiczeniu bojowym.

W międzyczasie zawodów trwać będzie pokaz klubu motocyklowego "The Rebels Mg Poland"oraz pokaz pszczelarski dla dzieci "Allepszczoła". Na godz. 18.20 planowane jest rozpoczęcie seansów kina sferycznego dla dzieci (wstęp wolny).

Około godz. 18.30 nastąpi zakończenie zawodów sportowo-pożarniczych i wręczenie nagród.

Gościem specjalnym niedzielnej imprezy będzie Dziecięca Drużyna Pożarnicza OSP Mazury. Na uczestników imprezy będzie czekało sporo atrakcji: kulinarne stoisko Koła Gospodyń Wiejskich w  Raniżowie, kiełbasa z grilla, dmuchańce, eurobungee, gokarty, popcorn, wata cukrowa, napoje, malowanie twarzy, pokaz wozu strażackiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE