Reklama

W poniedziałek, 28 stycznia, odbędą się dwie sesje w dwóch gminach powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano: ndz, 27 sty 2019 20:00
Autor:

W poniedziałek, 28 stycznia, odbędą się dwie sesje w dwóch gminach powiatu kolbuszowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI O godz. 13 radni z gminy Dzikowiec pochylą się m.in. nad uchwaleniem budżetu na 2019 rok oraz zastanowią się nad udzieleniem pomocy finansowej dla powiatu kolbuszowskiego, na budowę chodników przy drogach powiatowych. Obradować będą także na temat udzielenie pomocy finansowej dla Rzeszowa, na utrzymanie Izby Wytrzeźwień.

Kolejnym punktem obrad ma być ustalenie wzoru deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, które składane są przez mieszkańców gminy Dzikowiec. Będą mogli także zabrać głos w sprawach różnych w punkcie interpelacje i zapytania.

W tym samym dniu, o godz. 15.30 spotkają się radni z gminy Cmolas. Podobnie jak gmina Dzikowiec uchwalać będą budżet na nowy rok. Ponadto przedstawione zostaną autopoprawki wraz z uzasadnieniami i ewentualne skorygowanie budżetu.

Radni zagłosują także w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla powiatu, na inwestycje drogowe. Będą mogli także wypowiedzieć się w punkcie dotyczącym wniosków do rady i informacjach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.