Reklama

Reklama

W planach budowa wieży nadajnikowej w Dzikowcu. Kiedy to nastąpi?

Opublikowano: sob, 3 lis 2018 07:00
Autor:

W planach budowa wieży nadajnikowej w Dzikowcu. Kiedy to nastąpi?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przy ulicy Rzeszowskiej stanie zlokalizowana wieża nadajnikowa.

Reklama

W południowej części wsi ma stanąć nadajnik. Jak informuje Grzegorz Jaje, kierownik wydziału architektury i budownictwa w starostwie w Kolbuszowej, postępowanie dotyczące budowy jest dopiero wszczęte.

 

Czas na uwagi

 

Nie wiadomo dokładnie, kiedy zapadnie ostateczna decyzja. Mieszkańcy, jeżeli mają istotne powody, mogą się odwołać od decyzji do końca października.  Od wydania zawiadomienia, czyli od 15 października zainteresowani mają 14 dni na wniesienie uwag lub zastrzeżeń dotyczących powstania wieży. Jeżeli wszystko przejdzie pomyślnie, wówczas starostwo wyda ostateczną decyzję. Jak zapewnia kierownik, plan przebiega zgodnie z prawem budowlanym.

 

Trzy nadajniki

 

Jak się dowiadujemy, wszystkie sieci do 2020 roku muszą udostępniać zasięg przez takie nadajniki. W Nowym Dzikowcu zapadł już wyrok prawomocny w sprawie budowy wieży. Druga wieża ma powstać w Górnym Dzikowcu przy ul. Rzeszowskiej. Jak mówi Grzegorz Jaje, w listopadzie będzie wiadomo coś więcej na ten temat. Również w Przyłęku planowana jest budowa stacji bazowej telefonii komórkowej. Do sprawy wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.