Reklama

W niedzielę, 30 września, w kolbuszowskim szpitalu zostanie zorganizowany dzień otwarty na oddziale dziecięcym

Opublikowano:
Autor:

W niedzielę, 30 września, w kolbuszowskim szpitalu zostanie zorganizowany dzień otwarty na oddziale dziecięcym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na pierwsze piętro lekarze i pielęgniarki zapraszają od godz. 13. Mali mieszkańcy, wraz z rodzicami, będą mogli nie tylko zobaczyć, jak wygląda oddział i poznać pracującą tam załogę.

- Z okazji dnia otwartego oferujemy bezpłatne badanie USG dzieci jamy brzusznej czy tarczycy - mówi Agnieszka Czepiel, ordynator oddziału dziecięcego w Szpitalu Powiatowym im. Jana Pawła II w Kolbuszowej.

Ponadto będzie można sprawdzić poziom cukru we krwi dziecka i ciśnienie tętnicze. Specjaliści ocenią również wzrost i wagę naszej pociechy. - Będzie też można skonsultować problemy zdrowotne dziecka z lekarzem pediatrą - dodaje szefowa oddziału. Niedzielny dzień otwarty zakończy się o godz. 18.

Oddział dziecięcy jest jednym z siedmiu działających w kolbuszowskim szpitalu. Do dyspozycji małych pacjentów przeznaczonych jest 12 sal,w tym trzy izolatki z węzłem sanitarnym. Oddział łącznie liczy 30 łóżek. Dzieci mogą korzystać z kolorowej świetlicy pełnej gier i zabawek oraz z jadalni.

W trakcie leczenia jeden z rodziców dziecka może w nim przebywać bezpłatnie całodobowo.


W aktualnym numerze Korso znajdziecie Państwo nazwiska lekarzy przyjmujących na oddziale.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE