Reklama

W najbliższy weekend odbędą się Dni Raniżowa 2018. Na scenie zagra m.in. zespół disco-polo "Andre"

Opublikowano:
Autor:

W najbliższy weekend odbędą się Dni Raniżowa 2018. Na scenie zagra m.in. zespół disco-polo "Andre"  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dwudniowa, plenerowa impreza pod nazwą "Dni Raniżowa 2018", odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (16-17 czerwca) na stadionie sportowym w Raniżowie. W jej ramach wystartuje m.in. bieg na 10 km. Gwiazdą drugiego dnia imprezy będzie zespół disco-polo "Andre".

W sobotę, 16 czerwca, czyli pierwszego dnia imprezy, od godz. 14 będą dostępne atrakcje dla dzieci (zjeżdżalnie, kule wodne, tor gokartowy, konkursy, gry, zabawy). O godz. 19 rozpocznie się natomiast zabawa taneczna z zespołem "Wesoły Roger". 

 

Drugi dzień imprezy, czyli niedziela, rozpocznie się już o godz. 10. Wtedy w ramach tegorocznych Dni Raniżowa odbędą się biegi młodzieżowe we wszystkich kategoriach wiekowych.

O godz. 14 z Rynku w Raniżowie wystartuje natomiast big główny na 10 km. Jego uczestnicy pobiegną dla Oliwii Chudzik, niespełna 11-letniej dziewczynki z Woli Raniżowskiej, która walczy o sprawność.

 

Kolejnym punktem imprezy, który planowany jest na godz. 16, będzie wręczenie nagród dla wszystkich uczestników biegów młodzieżowych oraz biegu głównego. 

O godz. 17 odbędzie się licytacja dla Oliwii Chudzik. Uczestnicy licytacji będą walczyć między innymi o koszulkę reprezentacyjną z autografem Krzysztofa Ignaczaka, koszulkę klubową Roberta Lewandowskiego, koszulkę z autografem Krystiana Herby czy książki "Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż". 

 W niedzielę (o godz. 18) na scenie Dni Raniżowa 2018 wystąpi także znany z występu w "Mam talent" Krystian Herba, który wykona pokaz trialowy, a o godz. 19 rozpocznie się koncert zespołu disco-polo "Andre". 

Tegoroczne Dni Raniżowa zakończy zabawa z DJ-em do białego rana. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE