Reklama

W Kolbuszowej Górnej ma powstać maszt telefonii komórkowej. Mieszkańcy protestują [MAPA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Korso Kolbuszowskie

W Kolbuszowej Górnej ma powstać maszt telefonii komórkowej. Mieszkańcy protestują [MAPA] - Zdjęcie główne

W kolejnym sołectwie Play chce postawić maszt telefonii komórkowej. | foto Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejny maszt telefonii komórkowej chce postawić na terenie powiatu kolbuszowskiego sieć Play. Tym razem wieża miałaby powstać na terenie Kolbuszowej Górnej. W tej sprawie zorganizowane zostanie spotkanie z mieszkańcami sołectwa.

Inwestor, P4 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, chce postawić nadajnik na działce nr 1456 zlokalizowanej za budynkiem energetyki. Nieruchomość sąsiaduje z drogą gminną tzw. Ścieżkami. 

W tej okolicy, z roku na rok, budowane są kolejne domy. Nie brakuje też działek, które można byłoby przeznaczyć pod zabudowę mieszkaniową. 


Niebieskim kolorem oznaczona jest działka, na której miałby powstać maszt w Kolbuszowej Górnej. Fot. © autorzy OpenStreetMap

- Mając na uwadze interesy obydwu stron tj. inwestora oraz właścicieli działek bezpośrednio przylegających do terenu inwestycji, proszę o wzięcie udziału w spotkaniu - apeluje Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

Jak powiedział nam Jan Fryc, sołtys Kolbuszowej Górnej, organizowane spotkanie jest efektem protestów, które wpłynęły do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Mieszkańcy tej części sołectwa nie chcą, aby blisko ich domów, wyrósł maszt telefonii komórkowej. 

Otwarte spotkanie w tej sprawie zorganizowane zostanie we wtorek (12 kwietnia) o godz. 16 w budynku Centrum Kultury Wsi w Kolbuszowej Górnej. 

Przypomnijmy, że Play stara się również o postawienie dwóch wieży w innych częściach powiatu kolbuszowskiego. Jedna z nich miałaby się znajdować w Nowej Wsi. Wskazana przez inwestora lokalizacja jednak nie do końca podoba się mieszkańców. O tym pisaliśmy w materiale: Sieć Play chce wybudować maszt w Nowej Wsi. Mieszkańcy są na NIE [MAPA].

Budowy wieży nie chcą też mieszkańcy Lipnicy w gminie Dzikowiec. 

Planowana lokalizacja wieży telefonii komórkowej w Kolbuszowej Górnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy