Reklama

Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS!

Opublikowano:
Autor:

Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Ostrzegamy naszych klientów przed osobami kontaktującymi się telefonicznie lub poprzez SMSy,którzy podaję się za pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - podkreślił Wojciech Dyląg, regionalny rzecznik w województwie podkarpackim ZUS. 

W ostatnich dniach z niektórymi klientami ZUS kontaktowały się osoby w sprawie świadczenia 300+ oraz świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, tzw. „500+”.

Przekazywano informacje, że otrzymanie świadczenia będzie uzależnione od kontaktu ze wskazanym numerem telefonu. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że nie kontaktuje się z klientami drogą telefoniczną – warunkując otrzymanie świadczenia.

W sytuacji, w której ktokolwiek z klientów ma wątpliwości co do osoby kontaktującej się ( podającej się za pracownika ZUS), należy powiadomić o tym najbliższą placówkę Zakładu lub Centrum Obsługi Telefonicznej pod numerem: 22 560 16 00 lub adresem mailowym cot@zus.pl.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE