Reklama

Reklama

Uwaga mieszkańcy Brzostowej Góry, Krzątki oraz Woli Raniżowskiej

Opublikowano: 26 września 2020 18:00
Autor:

Uwaga mieszkańcy Brzostowej Góry, Krzątki oraz Woli Raniżowskiej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwają zebrania wiejskie w gminach. Tematem spotkań jest przeznaczenie funduszy sołeckich na przyszły rok. Gdzie w najbliższym czasie w gminie Majdan Królewski te kwestie będą poruszane?

W Brzostowej Górze zebranie wiejskie odbędzie się w niedzielę, 27 września, o godzinie 14 w budynku remizy OSP. Tego samego dnia odbędzie się także spotkanie wiejskie w Krzątce, o godzinie 12 w budynku remizy OSP. W Woli Raniżowskiej w remizie OSP zebranie wiejskie odbędzie się w sobotę, 26 września, w remizie OSP. Spotkanie rozpocznie się o 18.30

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.