Reklama

UWAGA mieszkańcy Brzostowej Góry, Huty Komorowskiej, Komorowa, Woli Rusinowskiej i Rusinowa

Opublikowano: czw, 23 kwi 2020 12:27
Autor:

UWAGA mieszkańcy Brzostowej Góry, Huty Komorowskiej, Komorowa, Woli Rusinowskiej i Rusinowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W związku z epidemią koronawirusa oraz celem zminimalizowania ryzyka jego rozprzestrzeniania się i zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom gminy Majdan Królewski wstrzymuje się indywidualne odczyty wodomierzy przez pracowników Gminnego Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczania w Majdanie Królewskim.

Jak informuje Urząd Gminy Majdan Królewski, w celu rozliczenia usługi istnieją następujące możliwości:

od dnia 04 maja gmina prosi mieszkańców o podawanie odczytu stanu wodomierzy:

- e-mailem na adres: [email protected] lub

- telefonicznie na nr tel. 15 -847-10 73

- W przypadku niepodania odczytu stanu wodomierzy za usługę zostanie wystawiona faktura na podstawie średniego zużycia. Faktury za wodę i ścieki będą wrzucane do skrzynek pocztowych. Bardzo prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji i mamy nadzieję, że wspólnymi siłami przetrwamy ten trudny i uciążliwy okres. Za wynikłe utrudnienia bardzo przepraszamy - informuje Jan Kopeć, kierownik zakładu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.