Reklama

Uwaga kierowcy. Zmiana organizacji ruchu w Kolbuszowej na czas prac drogowych. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Uwaga kierowcy. Zmiana organizacji ruchu w Kolbuszowej na czas prac drogowych. Do kiedy potrwają utrudnienia? - Zdjęcie główne

Wykonawca robót przystąpił do rozpoczęcia prac drogowych. | foto UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na czas prac drogowych kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Zmiany organizacji ruchu spowodowane są przebudową ulic Żytniej i Przemysłowej w Kolbuszowej.

Na czas wykonywania robót na ul. Żytniej i ul. Przemysłowej w Kolbuszowej będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Urząd Miejski w Kolbuszowej, informuje, że prace wykonywane będą etapami.

- Roboty związane z budową jezdni wykonywane będą przy zamknięciu odcinków drogi, pozostałe prace wykonane będą przy zajęciu jednego pasa ruchu. Na czas zamknięcia wprowadzone zostaną objazdy sąsiednimi ulicami

- dowiadujemy się z magistratu.  

 

Przewidywany czas utrudnień potrwa do 31 października 2023 roku. Prace drogowców będą polegały na rozbudowie i przebudowie ul. Przemysłowej w Kolbuszowej wraz z budową oświetlenia oraz przebudową i budową sieci infrastruktury technicznej. 

Drugie zadanie dotyczy ul. Żytniej w Kolbuszowej. Tam ulica zostanie przebudowana od skrzyżowania z ul. Fabryczną do skrzyżowania z ul. Rolnika wraz z budową oświetlenia oraz przebudową i budową sieci infrastruktury technicznej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy