Reklama

Uwaga kierowcy. Utrudnienia. Do kiedy potrwają?

Opublikowano:
Autor:

Uwaga kierowcy. Utrudnienia. Do kiedy potrwają?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami podczas modernizacji drogi gminnej wewnętrznej Zarębki–Dubas w Zarębkach. Do kiedy potrwać mają utrudnienia?

Urząd Miejski w Kolbuszowej poinformował, że w związku z realizacją zadania: „Modernizacja drogi gminnej wewnętrznej Zarębki – Dubas w miejscowości Zarębki”.

Wykonawca robót od wtorku (7 września) rozpoczął roboty związane z wykonaniem podbudowy pod nawierzchnię asfaltową.

- Roboty będą wykonywane na całej szerokości jezdni, w związku z powyższym prosimy mieszkańców nieruchomości o pozostawienie samochodów w miejscu umożliwiającym swobodny wyjazd

- informuje kolbuszowski magistrat. 

Prace planowo zakończyć mają się 27 września (poniedziałek).

- Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość

- dodają urzędnicy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy