Reklama

Reklama

Utrudnienia na ulicy Piaskowej w Kolbuszowej |MAPA|

Opublikowano: 5 czerwca 2019 07:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do końca lipca, na ul. Piaskowej w Kolbuszowej, będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu.

 

Spowodowane jest to robotami drogowymi realizowanymi na tej drodze. Zakres robót obejmuje odcinek ulicy od km 0+485 do km 0+785 (tj. 300 m od istniejącej nawierzchni asfaltowej).

Zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu podczas budowy drogi ruch będzie odbywał się wahadłowo, ale część robót (m.in. wykonanie podbudowy i nawierzchni) będzie prowadzona na całej szerokości jezdni. - W tych okresach prosimy o korzystanie z objazdów ul. Krakowską - apeluje kolbuszowski magistrat. 

Jak dodają urzędnicy, droga w miejscu uszkodzonego przepustu pozostaje na chwilę obecną nieprzejezdna. Zgodnie z dokumentacją projektową w trakcie realizacji robót drogowych zostanie wykonany nowy przepust.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.